חפש בבלוג זה

יום שני, 22 במרץ 2010

זלזול בחיי אדם


מעניין אך לאחרונה יוצא לי לשמוע יותר ויותר סיפורים של אנשים שמרגישים שחיי האזרחים במדינת ישראל הם הפקר, הזלזול של כוחות הבטחון והתקשורת בחיי אדם פשוט מחריד ומעציב כאחד. אנו נאלצים לראות מדי יום כיצד הצבא שלנו והמשטרה שלנו ניצבים חסרי יכולת מול האיום על שלוות חיינו בגלל הצייד הפוליטי המתרחש ברחבי המדינה במסווה הלחומה לחירוט ולדמוקרטיה כאשר בפועל פעולות מאין אלו מעודדות אנרכיה ופשע.
לאחרונה הגיע לידי מכתב שמתאר מציאות קשה מאוד שמתרחשת בצפון הארץ להלן המכתב כלשונו:

בתחילת השבוע נסעו הורי על כביש 6 וירדו ביציאה ליד קיבוץ להבות חביבה (מחלף בקה) בשעה שבע בערב!!!!!!!
למי מכם שלא משתמש ביציאה הזו, היא מובילה ישר לאיזור שפלת חפר (קיבוץ מגל, להבות חביבה,שדה יצחק) ומשם לחדרה.
ביציאה הצרה פתאום צצה מכונית הונדה שחורה ונעצרה בצורה משונה, לפני הרכב של הורי נסע עוד רכב שנעצר בצורה מוזרה ואז, תוך כדי שאבא שלי ניסה להבין מדוע הרכב שלפניו הפסיק את נסיעתו, התחילה המכונית של אותה נהגת לנסוע לאחור בפראות, מפני שההונדה יצאה לקראתה וחסמה את הדרך בפראות גדולה עוד יותר ומתוכה יצא ערבי רעול פנים חמוש באקדח וניסה לחטוף את הרכב, בתחילה את רכבה של הנהגת המסכנה וכשלא הצליח לפתוח את הדלת פנה לרכב של הורי, למזלם, הספיקו הורי לנעול את הדלתות אך גם אבי וגם אימי ראו את הקנה של האקדח במרחק נגיעה תוך כדי שהבחור משתולל ומנסה לפתוח את הדלתות. הורי הצליחו להמלט בעור שיניהם, רכבם ניזוק (תכלס לא משנה העיקר שהם בחיים) אבל אז התחילה מסכת הטירטורים של משטרת ישראל האימפוטנטית.
הרכב השני נשאר מאחור (הנהגת המסכנה נפצעה באורח קל), אימי צלצלה למשטרה (אתם יכולים לתאר לעצמכם איך ענו לה) מיד מסוק עלה לאוויר (ממש לא) התחיל מצוד אחרי שודד הדרכים (ממש לא) אף אחד לא הזיז את התחת שלו.
"נשאר שם רכב ובו נהגת, יכולים להרוג אותה שם!!!" צעקה אמא שלי על המוקדנית האדישה שפשוט לא הבינה מה אמא שלי רוצה ממנה.
גם כשהגיעו אל תחנת המשטרה לא קרה שום דבר, חוץ מזה שכולם ניסו להבין ביחד, איזו תחנת משטרה אחראית על המחלף - משטרה של מטומטמים, אחד קורא שני כותב.
חלק שני - התקשורת (אותי לימדו שהיא כלב השמירה על הדמוקרטיה וכלי יעיל לשמירה על הציבור)
במדינת ישראל, אנחנו שומעים על מקרים שכאלו רק כשמישהו מת (ראה ערך צבי קרפ ז"ל או משפחת אושרנקו, או רצח הילד על ידי הפדופילים המכחישים ועוד ועוד ועוד).
נסיונות לפנייה לערוץ 10 נתקלו בתגובה הזויה לחלוטין: "אנחנו לא מפרסמים שום דבר, צריך לאמת את זה".
אז הנה - ערוץ של מטומטמים הייתם וערוץ של מטומטמים נשארתם, ערוץ עשר הוא ערוץ מסוג ז' ואני מייחל למחיקתו מהמסכים, אולי תשדרו עוד במקום זה, פרק של הרווק.
בכביש 6, הכביש הכי מצולם בארץ,יש כנופיות של שודדי דרכים ואין לכך תשובה או טיפול, לא משטרתי ולא תקשורתי, הרוגים ואסונות הם רק עניין של זמן, אחר כך יגידו שלא הזהירו, אני מזהיר ואני מאשים!
את ממשלת ישראל והעומד בראשה (שמתעסק בשטויות),
את השר לבטחון פנים שגר באבן יהודה והרחוב הקטן שבו הוא גר (במקרה הופעתי אצל השכנים שלו) מאובטח כל כך, שהשכן שלו אמר לי ככה:
"גם אם אני משאיר את הבית פתוח לרווחה ושם את הטלוויזיה שלי על שביל הגישה לדלת הכניסה אף אחד לא יעיז להתקרב לפה" (השר לבטחון פנים שומר על עצמו ועל התפקיד שלו), את מפכ"ל המשטרה שמפקד על חבורה של אנשים שהיו רוצים לעשות את עבודתם, אך מוצגים חדשות לבקרים כחבורה של מוקיונים נטולי סמכות ונטולי יכולת, כי גם אם הם עושים משהו יגיע בסוף איזה שופט וישלח את העבריינים למעצר בית של שעתיים.
ברחוב שלי עומדת פעמיים בשבוע ניידת, שני שוטרים, חייל בשח"ם (שירות חובה משטרתי) ולפעמים גם שתי תיכוניסטיות של משמר אזרחי ובמשך שלוש שעות הם נותנים דוחות לנהגים שעושים פרסה במקום אסור, ממש בטחון פנים!
ולקינוח את התקשורת - שמגיעה רק אחרי שהדם נשפך ובאה בטענות שלא עשו דבר כדי לשמור או להגן עלינו.
כדי שלא תחשבו שאני מספר סיפורים, מצורף מכתב אזהרה רשמי על כל נושא חטיפות הרכבים בכביש 6 באותו אזור.
לנעול את הרכבים מבפנים ולא להתקרב למחלף בקה, העבירו הלאה לכווווווווווולם!
שמרו על עצמכם,
גיא זלוטניק
052-3851636 052-3851636 (אם מישהו מכיר מישהו שאולי מכיר איזה עיתונאי \ כתב טלוויזיה, נשמח לשוחח איתו)
לדעתי מה שמפספס פה כותב המכתב זה את העובדה שערוץ 10 לדוגמא תומך באג'נדה פוליטית מסויימת ומפרסם רק כתבות שרלוונטיות ומתאימות להשקפת עולם הפוליטי אותו מנסה הערוץ לקדם. אינני חושב שמדובר בטיפשות של הכתבים במקרה זה. עם זאת תמיד הכל יכול להיות.
זה המכתב הנוסף שצורף למייל:

לכבוד

יו"ר ועד ישוב

מרכז/מזכיר משק

רב"ש הישוב


שלום רב,הנדון: גניבות רכביםלאחרונה אירעו 4 מקרים בישובים של מ.א. מנשה השוכנת מצפון לנו, בהם נהגים שהגיעו עם רכבם לצומת הכניסה לישובם, כשהם עוצרים ומתכוונים להשתלב בכביש הראשי, ניגשו אל הנהג ברכב אנשים חמושים פתחו את דלת הנהג הוציאו את הנהג מחוץ לרכב בכוח ולקחו את הרכב.


בנוסף למקרים הנ"ל גם באזורינו בתאריך 12.2.10 חיילת שיצאה עם רכבה לצומת המעפיל, שני גברים ניגשו לרכב הוציאו אותה בכוח ולקחו את הרכב.


נא ליידע את כל התושבים בנדון ולבקשם שכאשר הם נוסעים ברכב, יוודאו שהרכב סגור וחלונות סגורים, על מנת שלא יקרו מקרים דומים באזורינו.ב ב ר כ ה ,


דוד שוהם

מנהל מח' בטחון

ושירותי חירום


זה המצב, אני באמת חושב כמו כותב המכתב שמדינת ישראל צריכה להתעורר ולהתחיל לטפל במצב.....

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה


עקבו אחרינו בטוויטר